Türkiye Diyabet ve Obezite Dergisi’nin 2022 Nisan Sayısı Yayınlandı

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Obezite ve Diyabet Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından “Türkiye Diyabet ve Obezite Dergisi”nin 2022 Nisan sayısı yayınlandı.

Derginin Baş Editörü İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Endokrinoloji ve Metabolizma Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Taner BAYRAKTAROĞLU,  derginin yayınının etik ilkeleri ve yayın politikası güncellenen ULAKBİM TR dizin etik ilkeleri çerçevesinde gerçekleştiğini söyledi.  Nisan 2022 sayısında güncel literatüre bilimsel katkıda bulunacak araştırma, derleme ve vaka sunumlarının yer aldığı 12 adet yayının yer aldığını vurgulayan Prof. Dr. Taner Bayraktaroğlu, derginin yayınlanmasında desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İsmail Hakkı ÖZÖLÇER’e, yazılarını dergimizde yayınlatan yazarlara, yazıları titizlikle değerlendiren hakemlere,  Danışma Kuruluna,  Türkçe ve İngilizce Dil Redaksiyon Kuruluna, Biyoistatistik Danışmanlarına, Yayın Kuruluna, Kütüphane ve Dökümantasyon Dairesi Başkanlığına ve yayınevine Editörler Kurulu adına teşekkürlerini iletti.

Dekanımız Prof. Dr. Murat Can da derginin yayınlanmasındaki desteklerinden dolayı öncelikle Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İsmail Hakkı ÖZÖLÇER’e ve emeklerinden dolayı öğretim üyemiz Prof. Dr. Taner Bayraktaroğlu ve ekibine teşekkürlerini sundu.

Turk J Diab Obes https://dergipark.org.tr/tr/pub/tudod

2022 Nisan Sayısına erişmek için https://dergipark.org.tr/tr/pub/tudod/issue/69722

2022 Nisan Sayısını yüklemek için  https://dergipark.org.tr/tr/download/article-file/2255588

 
05.05.2022

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin