Ders Programları

Dönem VI

Küçült Yazı Tipi Büyüt

2019 – 2020 ÖĞRETİM YILI STAJ PROGRAMI

ACİL TIP ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

GENEL CERRAHİ ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

HALK SAĞLIĞI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

AİLE HEKİMLİĞİ ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI ( A GRUBU )

RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI ( B GRUBU )


2018 – 2019 ÖĞRETİM YILI STAJ PROGRAMI

ACİL TIP ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

GENEL CERRAHİ ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

HALK SAĞLIĞI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

AİLE HEKİMLİĞİ ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI ( A GRUBU )

RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI ( B GRUBU )

2017 – 2018 ÖĞRETİM YILI STAJ PROGRAMI

ACİL TIP ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

GENEL CERRAHİ ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

HALK SAĞLIĞI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI POLİKLİNİK STAJ PROGRAMI

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI SERVİS STAJ PROGRAMI

AİLE HEKİMLİĞİ ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI

RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI ( A GRUBU )

RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI STAJ PROGRAMI ( B GRUBU )

 

2016 – 2017 ÖĞRETİM YILI PROGRAMI

STAJ PROGRAMI

İÇ HASTALIKLARI 

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

ACİL TIP

GENEL CERRAHİ

SEÇMELİ KARDİYOLOJİ

PSİKİYATRİ

AİLE HEKİMLİĞİ

HALK SAĞLIĞI

SEÇMELİ ANESTEZİ

SEÇMELİ DERMATOLOJİ

SEÇMELİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

SEÇMELİ GÖĞÜS HASTALIKLARI

SEÇMELİ GÖĞÜS CERRAHİSİ

SEÇMELİ GÖZ HASTALIKLARI

SEÇMELİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ

SEÇMELİ KULAK-BURUN-BOĞAZ

SEÇMELİ NÖROLOJİ

SEÇMELİ NÖROŞİRURJİ

SEÇMELİ NÜKLEER TIP

SEÇMELİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

SEÇMELİ PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ

SEÇMELİ RADYODİAGNOSTİK

SEÇMELİ ÜROLOJİ

-

2015-2016 ÖĞRETİM YILI PROGRAMI

İÇ HASTALIKLARI

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

KIRSAL HEKİMLİK

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

ACİL TIP

GENEL CERRAHİ

SEÇMELİ KARDİYOLOJİ

PSİKİYATRİ

AİLE HEKİMLİĞİ

SEÇMELİ ANESTEZİ

SEÇMELİ DERMATOLOJİ

SEÇMELİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

SEÇMELİ GÖĞÜS HASTALIKLARI

SEÇMELİ GÖĞÜS CERRAHİSİ

SEÇMELİ GÖZ HASTALIKLARI

SEÇMELİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ

SEÇMELİ KULAK-BURUN-BOĞAZ

SEÇMELİ NÖROLOJİ

SEÇMELİ NÖROŞİRURJİ

SEÇMELİ NÜKLEER TIP

SEÇMELİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

SEÇMELİ PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ

SEÇMELİ RADYODİAGNOSTİK

SEÇMELİ ÜROLOJİ

-

2014-2015 ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

ÖNSÖZ

İÇ HASTALIKLARI

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

KIRSAL HEKİMLİK

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

ACİL TIP VE TRAVMATOLOJİ

GENEL CERRAHİ

KARDİYOLOJİ

PSİKİYATRİ

AİLE HEKİMLİĞİ

SEÇMELİ ANESTEZİ

SEÇMELİ DERMATOLOJİ

SEÇMELİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

SEÇMELİ GÖĞÜS HASTALIKLARI

SEÇMELİ GÖĞÜS CERRAHİSİ

SEÇMELİ GÖZ HASTALIKLARI

SEÇMELİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ

SEÇMELİ KULAK-BURUN-BOĞAZ

SEÇMELİ NÖROLOJİ

SEÇMELİ NÖROŞİRURJİ

SEÇMELİ NÜKLEER TIP

SEÇMELİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

SEÇMELİ PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ

SEÇMELİ RADYODİAGNOSTİK

SEÇMELİ ÜROLOJİ

-

2013-2014 ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

İÇ HASTALIKLARI

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

KIRSAL HEKİMLİK

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

ACİL TIP VE TRAVMATOLOJİ

GENEL CERRAHİ

PSİKİYATRİ

AİLE HEKİMLİĞİ

SEÇMELİ ANESTEZİ

SEÇMELİ DERMATOLOJİ

SEÇMELİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

SEÇMELİ GÖĞÜS HASTALIKLARI

SEÇMELİ GÖĞÜS CERRAHİSİ

SEÇMELİ GÖZ HASTALIKLARI

SEÇMELİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ

SEÇMELİ KULAK-BURUN-BOĞAZ

SEÇMELİ NÖROLOJİ

SEÇMELİ NÖROŞİRURJİ

SEÇMELİ NÜKLEER TIP

SEÇMELİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

SEÇMELİ PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ

SEÇMELİ RADYODİAGNOSTİK

SEÇMELİ ÜROLOJİ

2012-2013 ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

2011-2012 ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

2010-2011 ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

Gruplar

 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin