Üniversitemiz Dönem 1 Öğrencilerine Yönelik "Turkmsıc Tanıtım Sunumu" Etkinliği Turkmsıc Öğrencileri Tarafından Gerçekleşti

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Üniversitemiz Türk Tıp Öğrencileri Birliği  (TurkMSIC), Dekanlığımızın desteğiyle,  20 Eylül 2021 tarihinde saat 13:40-14:30 arasında Fakültemize yeni katılan Dönem 1 öğrencilerimize yönelik düzenledikleri "TurkMSIC tanıtım sunumu" etkinliğini Dönem 1 amfisinde COVID-19 önlemleri alınarak yüz yüze olarak gerçekleştirdi. Tanıtım etkinliğine çok sayıda öğrencimiz katıldı.

TurkMSIC başkanı Fakültemiz Dönem 3 öğrencisi olan Mert Girgin aracılığıyla gerçekleşen tanıtım sunumunda TurkMSIC’in geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında bilgiler verilirken misyonu ve vizyonu anlatıldı.  Bu öğrenci grubunu oluşturan çalışma kolları ve destek birimleri tanıtılıp geçmiş senelerde yapılan etkinliklerden bahsedildi. Ayrıca 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılında planlanan etkinlikler de anlatıldı. Fakültemize yeni başlayan öğrencilerimizle tanışmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Mert Girgin,  kendilerinin de bu öğrenci grubuna katılmalarıyla başarılı faaliyetlerinin daha da artacağını belirtti.  

Etkinlik, öğrencilerimizin sorularının cevaplanmasıyla başarıyla sonlandı.

21.09.2021

 
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin